SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojm 3 Bashkbanuese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '16
ID e produktit :
132263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojm 3 Bashkbanuese Nga 1 shtatori ne kuader te baneses me dy dhoma gjumi sallon kuzhin banjo dhe terac banesa gjendet meniher prapa hotel sirusi dhe te interesuarat mund te lajmrohen ne nr 049896784 dhe 045661764

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »