SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mobilje Salloni
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '16
ID e produktit :
132344
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten mobiljet e sallonit nje tresh, nje dysh dhe dy njeshe.Arsyja e shitjes se mobiljeve eshte se hapsira e sallonit eshte e vogel. Mobiljet jane blere 900 euro ndersa tani shiten 600 euro.
Informata rreth publikuesit
shkelqim514
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »