SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes dy kreveta mund te perdoren per fjetje me dy fotele
Çmimi fillestar :
€550.00
Ju kurseni :
€170.00 (31% zbritje)
Çmimi :
€380.00 Çmimi rritet në €550.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor
ID e produktit :
132423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet 2 kreveta me dimenzione 2 e 20 me 1 m dhe 2 fotele shume pak e perdorur e cila mund te perdoret edhe per fjetje, me korniz nga druri prodhim Gjerman. .
Informata rreth publikuesit
dardan
Prishtinë
045244311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »