SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Pajisje Dhe Invertar Për Call Center
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
ID e produktit :
132425
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Karrika
• 20 € /Copa = 8Copa
• 35 € /Copa =8Copa
• 85 € /Copa =20Copa
*Tavolina
• 30€ /Copa =15 Tavolina (dim. 120cm x 80cm ) me anësore
• 20€ /Copa =14 Tavolina (dim. 110cm x 80cm) me anësore
• 200€ /Copa =1 Tavolin (dim. 145cm x 110cm)
• 200€ /Copa =1 Tavolin (dim. 135cm x 110cm) + rafti
• 230€ /Copa =1 Tavolin (dim. 140cm x 130cm) + rafti
*PC Komplet
• Ekran, Shtepiz, Tastatur, Maus
• 95€ /Copa = 20 Copa
*Dëgjuse
• 5€ /Copa = 15 Copa (marka të ndryshme)
• 50€ /Copa = 2 Copa (wireless Logitech HD Sound)
• 30€ /Copa = 1 Copë (SENNHEISER PC8 = HD DOLBY DIGITAL Sound)
*Pajisje
• RAK SERVERI
• 150€ /Copa = 1Copë (dim. 90cm x 50cm x 80cm)
*Switcha
• 8 Portësh = 8 Copa (10€ Copa)
• 5 Portësh = 20 Copa (15€ Copa)
• 24 Portësh = 3 Copa (80€ Copa)
*Printera
• Bardh E Zi = 2 Copa (10€ Copa)
• Printer Scanner Color = 1Copë (15€ Copa)
Informata rreth publikuesit
Florian
Gjilan
+37745374185
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »