SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavolina Pune
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
ID e produktit :
132486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy tavolina pune me kapacitet per 10 persona/tavoline. Cmimi 250 EUR/tavoline. Nese blihen te dyjat, cmimi eshte 400 EUR. Trashesia e materialit 4cm dhe sistemi i punimit CNC (praktik per montim dhe cmontim pa u demtuar).

Tel: 049445534
Informata rreth publikuesit
Alban
Lipjan
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »