SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim termo akumuluese "Magnohrom servis"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '16
ID e produktit :
132508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim termo të prodhimit magnohrom MK. Termot janë akumuluese( e ruajnë nxehtësin për një kohë të caktuar).
Posedojmë termo të kapaciteteve të ndryshme , si 2.5kW(kilowat), 3.5kW dhe 4.5kW. Në bazë të kërkeses mundësojmë edhe transportin dhe montimin e termove .
Vërejtje !!! Shpalljet e servisit tonë janë vetëm në këtë numer 044211890 ,shpalljet tjera në emër të servisit tonë janë mashtrime.Faleminderit. Mund të kontaktoni edhe në viber +37744211890.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agim
Prishtinë
044211890
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »