SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Hockey me ajr ne gjendje te mire dhe i gatshem per shfrytzim.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '16
ID e produktit :
132554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Hockey ne gjendje te mire me ajr ne komunen e Decanit me 2doreza dhe topi .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gentian
Deçan
044245997
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »