SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
***ZBRITJE - Focus RockShox * XT *
Çmimi :
€349.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:34
ID e produktit :
132563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Focus RockShox * XT *

Madhesia e trupit XL
Madhesia e rrotave 26
Amortizerin RockShox
Me Air me bllokad ne timon
Pjeset Shimano SLX Dhe XT
Shpejtesi 30
Frenimin Glicerin Draco2
Cmimi 399

Viber +37744316775

Faqja jone ne Facebook
Bike Store Prishtina

www.facebook.com/bikestoreprishtina/ 
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
044316775
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »