SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xbox 360 me qip 2 controller + 5 lojra URGJENT
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
ID e produktit :
132584
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet xbox 360 eshte ne gjendje te rregullt me 2 controller dhe 5 lorja eshte shum pak i perdorur per me shum info kontakto ne numrin +37744114321 dhe ne +37744841934
Informata rreth publikuesit
Ndriçim
Obiliq
044114321
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »