SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Autolarje KEW 30CA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:56
ID e produktit :
132605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Autolarje KEW 30CA, e ardhur nga zvicrrra, ne gjendje te rregullt, me rrym trefazore, ka shtypje te lart 170 bar, me pajisje zorr dhe pistol. Nr,tel; 044187075
Informata rreth publikuesit
bekim
Therandë
044187075
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »