SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SmartWatch
Çmimi :
€55.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '16
ID e produktit :
132614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SmartWatch
55 Euro
Posedon :Kamer, vendin per sim kartel , vendin per mikro qip
dhe mund te lidhet me te gjithe llojet e smartphon-ve
+386498111587 viber
Produktet jane te importuara nga Gjermania dhe jane te pa perdorura
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »