SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes rafte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '16
ID e produktit :
132674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes rafte te murit 8 metra, 2 metra rafte te pemeve si dhe rafti i mesit 5 metra. Raftet jam prodhim i Feral Gjakove. Poashtu shes edhe kacen.
Cmimi me marreveshje.
Informata rreth publikuesit
Enkeled
Klinë
+38649490748
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »