SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pompa e Ujit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '16
ID e produktit :
132675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pompa e ujit e sapoardhur nga Holanda.E cila nuk ndryshket, pompë e bërë prej çeliku inox(çelik i pandryshkshëm) në zejtari të cilësisë për furnizim me ujë nga puset, cisternat dhe tanke.
Operacioni i vazhdueshëm në gjendje të zhytur plotësisht me vulë të fuqishme mekanike
me të kaluar të integruar të mbrojtjes termike
incl. 20 m kabllo të energjisë me prize.
Fushat e aplikimit:
- Përshpejtues
- Ujitja
- Furnizim me ujë
- Specifikimet shiut korrje:


Fuqia: 1,450 watts
Koka (max.): 63 m
Prurja (max.): 2400 l / h
Lidhja Presioni: 1 "IG
Kabllo e energjisë: 20 m
Diametri: 98 mm
Pesha: 13,0 kg.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Vushtrri
044893934
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »