SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mikrovale Bira
Çmimi fillestar :
€35.00
Ju kurseni :
€10.00 (29% zbritje)
Çmimi :
€25.00 Çmimi rritet në €35.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
ID e produktit :
132711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mikrovalen e firmes Bira. Nuk eshte shume e perdorur, eshte shume funksionale dhe e lehte te perdoret. E kemi fituar si dhurate dhe nuk e kemi perdorur shume, per ate edhe dua ta shes.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kaltrina
Prishtinë
049685818
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »