SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GAMING -DIZAJN =Core2DuoE8400|NVIDIA 1GB|2GB|400GB
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
ID e produktit :
132756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
||Shitet Shtepiza High Performance Gaming-Dizajn Computers||

Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber)
Email: engjideeyes@gmail.com

Vetem Shtepiza = 130 Euro
---Case(Shtepiza) = Gaming Fan Controller
---Poweri = Gaming FSP HEXA SERIES 450Watt 6Pin Per Grafika
---Pllaka: GIGABYTE GA-P35-DS3L
Pranon Gjitha QuadCore Cpu
---Proccesori = Intel® Core2Duo E8400
(6M Cache,3.0GHz,1333MHz FSB)(2-Core=2-Threads)
---Kartela Grafike =NVIDIA GeForce 9400 GT 128-Bit 1GB Dedicated MBI 3GB Sharing
---Ram = 2GB
---HDD= 400GB SATA-2
---DVD+/-RW LG SATA

1.Monitor Philips 19IV2 Widescreen Speakers Integrum (Zvoshnik)=19Inch = Plus +40 Euro

2.Monitor Acer G195HQV Widescreen =19Inch =Plus +40 Euro

3.Monitor Sony SDM-HX93 19Inch =Plus +35 Euro

Tastatur+Maus+Kabllat Percjellse =Plus + 10Euro
(1 Monitor Mundesi Zgjedhje)

----Sapo Ardhur nga Zvicrra, Osht Full Silent i pa Zhurshum
----Te Gjitha Programet e Nevojshe te Instaluara dhe me Porosi Programet Ekstra te Nevojshme Per Blersin Instalimi Gratis
---Mund te Perdoret Per Lojra+Dizajn+Video Montazha Gjithqka qe Lypet Performanca te Larta
Informata rreth publikuesit
BINI
Gjilan
044 941 741
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »