SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5 dyer
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '16
ID e produktit :
132797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5 dyer (4 te drunit dhe 1 e plastikes)
Cmimi per cope 70. Nese blehen te gjitha per nje here, cmimi i diskutueshem.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besart
Prishtinë
044 555 155
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »