SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Speaker JBL Pulse 2
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
ID e produktit :
132883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Spiker me ze shume te larte.
10 ore bateri me ni mbushje
Rezistent ndaj ujit
Vjen me kuti dhe mbushes
Lidhet me Bluetooth ose kabell Aux.
Informata rreth publikuesit
Nart
Pristina
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »