SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zirkonzahn manuel me 5 aks me furr zirkonoffen 600 tri tavolina stardental 1 furr ivoclar p90 2 mikromotor etj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
ID e produktit :
132887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes zirkonzahnmanuel me 5 aks me furr zirkonoffen 600 dhe tri tavolina punen me aspirator nje furr ivoclar p90 perzierje per mas deponuse te deguses shkritore per kiveta deegus 2 mikromotor kavo etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Person
Prishtinë
044579622
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »