SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hardiska te ri 2Tb 75 euro
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
ID e produktit :
132898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes hardiska te ri 2Tb te markes Hitachi 7200pm dhe Western Digital, me garancion 6 muaj, cmimi vetem (75euro). Gjithashtu external drive 500gb me usb 3.0 me cmim 60 euro, External drive 1Tb me usb 3.0 (85 euro), dhe External drive 2Tb me usb 3.0 (125euro). WD My Passport 1TB Portable External Hard Drive Storage USB 3.0 Black Sleek compact design with plenty of storage Ultra-fast data transfers with USB 3.0 interface Data Transfer Rate on USB up to 5 Gbps Automatic backup software Password protection and hardware encryption WD 2TB My Book Desktop External Hard Drive - USB 3.0 Included WD Backup software makes backing up what's important to you easy and fast Easy to use WD Backup software makes protecting what's important to you easy Downloadable version of AcronisTrue Image WD Edition software offers system- level backup for complete protection Compatible with Windows(R) File History, included on Windows 8 and Windows 10 Password protection with hardware encryption keep your private stuff private USB 3.0 for fast data transfer

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Ferizaj
37745635290
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »