SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Llaptop HP
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
ID e produktit :
132926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Llaptop HP ne gjendje shum te mir.
Llaptopi ka keto te dhena:
Intel Core 2Duo CPU T7500 @ 2.20 GHz
4.00 GB RAM
Sistemi 64 bit
Llaptopi punon shum mir dhe nuk ka asnje defekt
Kontakt:
+377 45 639 387
Informata rreth publikuesit
Burhan
Gjilan
045639387
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »