SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony Z7 canon 60d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
ID e produktit :
132984
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes te gjitha mjetet per inqizime te dasmave per 2 ekipe Te ardhura nga zvicrra Shiten me qmim shum te volitshemPer me shum infoViber dhe whatsapp. 0041762203899Lista e mjeteve;Canon 1100D me qant me 2 objektiva dhe me blitz Canon 60D me qant Camer sony hdr-fx1e me qant Camer sony hvr-z7eKompjuteri dell  ram 7 giga 64bit i7Llaptopi toshiba i5 32bitPrinter canon pixma ip 7250 me gjith materiale teper Sony recorder hvra cr1Qatdrat per fotografi dhe ndriqim Krani 7m me monitor gestik dhe tega te vetatSd card 10 copa silicon power 16gbBlic per aparat Yn460 -II speedliteLed per kamer Camer  Jac gy hd1o1e2 mbushsa te baterive d's p2014sonBateri 4 copa 7.4v 6000mah 44.4whBateri 1 cop 7.2v 5200mah Bateri sony np f570 7.2 v1 Tripod sony  profesinal1 tripod walimex profi1 tripod 1 parr rrota 1 standy camDhe shum gjera tjera

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Therandë
0041762203899
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »