SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FELLNE DHE GOMA PIRELLI PER MERCEDES. #ML
Çmimi fillestar :
€290.00
Ju kurseni :
€30.00 (11% zbritje)
Çmimi :
€260.00 Çmimi rritet në €290.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:03
ID e produktit :
133024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gomat jan perdor 1 dimer.
Firma PIRELLI.
FELLNET 17inch.
Gomat 235/55r17.
044601786
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »