SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bosch pomp
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '17
ID e produktit :
133035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bosch pompa nafte e riparuar dhe servisuar me numer 0460 494 304 Fiat Tempra/Tipo/ Lancia/ Alfa Romeo 145/146 1.9 TD

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bosch Pump-Injector Service
Prizren
38649789669
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »