SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apple Watch
Çmimi :
€249.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '16
ID e produktit :
133067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apple Watch;
Space Gray;
Aluminum Case;
Black Sport Band + extra metal band;
42mm;
Retina Display;
Force Touch;

Ora është blerë në Apple Store në Chicago, Amerikë. Është përdorur vetëm nga unë, dhe e kam blerë në Tetor të vitit 2015.
Është në gjendje perfekte. Asnjë defekt i vetëm. Gjithashtu i posedoj të gjitha paisjet përcjellëse. Ora e mban baterinë deri në 18orë. Përmban senzorin për matjen e pulsit të zemrës dhe shumë veçori të tjera.

Çmimi: 249.00€ Tel: 044 111 511
Informata rreth publikuesit
Sharr
Pristina
044 111 511
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »