SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Llaptop EliteBook 6930p me Super qmim
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
ID e produktit :
133070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Llaptopi qe shihni ne foto.
Karakteristikat:
Procesor: CORE 2 Duo 2x 2.53 GHz x64bit
Ram: 2.00 GB
Hard Disk: 160 GB
HD graphics: integrated Intel 4500M
CD/DVD RW
SD Card reader
3X 2,0 USB port
Ndriques LED lampa për ta tastier
Adapterin e vet OREGINAL
Display: 14.1 Inc
QANTË për bartje

Tel: 049 229 715
viber/whatsapp

Extra info: www.notebookcheck.net/Review-HP-EliteBook-6930p-Notebook.18233.0.html 

Punon gjithqka ne rregull (pera ata qe e dine elitebook jan lapptopat mat fuqishem te HP), ka nje performanc ne pune te jashtezakonshme dhe eshte i nje madhësie praktike (jo shume i madh apo i vogel). Shumë pak i përdorur.

Përveq baterin nuk e mban me teper se 5min. kjo është arsya e qmimit të lirë. Bateria e re i kushton 30/40 euro qe e mban 3/4 orë.
GARANTOJ QE NUK KA AS NJE DEFEKT TEKNIK, ne rast se evitoni diqka ua kthej parat.
qmimi 120 euro me qant
110 pa qant
Informata rreth publikuesit
Kristijan
Gjilan
049229715
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »