SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 6 (64)gb
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '16
ID e produktit :
133081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iphone 6 gold i ardhur nga zvicrra full unlock,i prodhuar nga kompania zvicrrane swiss,ne gjendje perfekte dhe shum pak i perdorur,64gb. 045/576-094

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nderim
Ferizaj
045576094
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »