SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes samsung j5 me verzion 2016 Duos 1vit garancio
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:41
ID e produktit :
133130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes samsung me 4G verzion te gjitha 2016 gold Duos Original me 1vit garancion i bler me daten 02.09.2016 170 qmimi i fundit ju lutem mos thirrni ma lir, me paketim te vetin fabrikes.Kabell ndegjojse mbrojtse xhami para dhe mbrapa mbrojtse.per me shum viber +37745644680.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »