SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RUNIS SH.P.K.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
ID e produktit :
133151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RUNIS - bënë prodhimin e të gjitha llojeve të tepihëve të veturave. Lëndën e parë të importuar nga Gjermania nga brendet e veturave me të njohura siq jane: Mercedes, BMW, AUDI dhe Volkswagen, Tepih të cilësisë më të lartë.

Tel: +377 (0) 44 505 404
Facebook: www.fb.com/runisautotepih  
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »