SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj kurse per kitare akustike niveli fillestar dhe mesatar, dhe
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '16
ID e produktit :
133167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj kurse per kitare akustike niveli fillestar dhe mesatar, dhe kitare bas 3 nivele.
5 euro seanca, 2-3 seanca ne jave sipas deshires
Cel 045960391
Informata rreth publikuesit
Zamir
Prishtinë
045960391
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »