SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Iphone 5 urgjent !!
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '16
ID e produktit :
133237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 5 16 gb ekranin perfekt asnje grith , e shes me fotrolla si dhe folie per mbrojtje.Per me shume info kontakoni ne 049707096 ose viber +38649707053

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sami
Prishtinë
049707096
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »