SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pitbull boj ndrrim me klysh
Çmimi fillestar :
€90.00
Ju kurseni :
€65.00 (73% zbritje)
Çmimi :
€25.00 Çmimi rritet në €90.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
ID e produktit :
133272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pitbullin kuder 6 muajsh shum i ndegjeshem jo i rrezikshum veshtperpjet dhe syt e kaltert me kontaktoni permes viberitPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
amir
Besianë
044478090
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »