SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bashkbanuese banese me qira
Çmimi :
€55.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '16
ID e produktit :
133299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
kerkojm 1 bashkbanuese jemi 3 te punesuara, banesa ka 2 dhoma me nga dy shtreter kuzhina ndaras.Lakrishte kati 3 hyrja 1 lifti punon.cmimi 55 euro kontakto pronarin +37744633640 dhe 049 683 381
Informata rreth publikuesit
Arta
Pristina
o44332640
Lakrishte [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »