SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten divane dhe tryeze me gjashte karrige (te perdorura)
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '16
ID e produktit :
133304
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy divane te perdorur shume pak, mirepo pas dates 30 shtator 2016. Dimenzionet: Gjatesia 226 cm Gjeresia 93 cm. Cmimi i blerjes 600€ ndersa shiten per 300€.Gjithashtu shitet edhe tryeza me gjashte karrige per vetem 50€.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dhurata Rexhëbeqaj
Prizren
044119758
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »