SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Breze dobesimi korse
Çmimi :
€21.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:42
ID e produktit :
133315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Per ata qe duan te ken nje bel te bukur dhe nje bark te shesht. Zgjidhja me e mir eshte nje breze per dobesim dhe tonifikim te pjeses se abdominale vetem per 3000Lek te reja
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
Rr kavajes perball qendres globe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »