SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR BOX - Virtual Reality
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '16
ID e produktit :
133331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten syzet per realitet virtual me dirigjues i cili perdor bluetooth dhe lidhet me telefonin tuaj per nje perdorim me te lehte dhe me te mire te produktit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Pristina
043952252
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »