SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sherbime pastrimi dhe mirembajtje
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '16
ID e produktit :
133366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme pastrimin e shtepive me metodat klasike te pastrimit.
-Mirembajtjen e oborreve dhe kopshteve.
-Se shpejti edhe me pastrim ekologjik.
-PATRIMIN E HYJREVE TE BANESAVE (me cmime te volitshme)
Per me shume kontaktoni: 044733132(viber) ose permes e-mailit
Informata rreth publikuesit
Shpallje
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »