SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten driraten
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '16
ID e produktit :
133394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet nje drutare me dimensione 1.60-1.40 dhe nje dere tarase me dimensione 0.85-1.95 jane te perdorura por te shfrytezueshmeQmimi i dritares eshte 25€Qmimi i deres eshte 35€
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
V
Fushë Kosovë
37744899102
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »