SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Piste Vrapimi Super Weight TD 2710
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
133551
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Piste per kushte shtepie dhe zyre
pesha e perdoruesit 90kg
kemi manuale dhe me motor
me mates kalorish dhe ekran te vogel dixhital
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
Rruga e kavajes perball Qendres Globe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »