SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fotokopje Konica Minolta c421 Bardh e zi
Çmimi :
€830.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '16
ID e produktit :
133639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fotokopje profesionale me finisher per shpim, lidhje dhe thyerje te librave, broshurave dhe katalogjeve ne menyre automatike. Konica minolta c421 bardh e zi
Kopjues, printer, skener A3/A4
ADF, Duplex, Network

ka 41 kopje ne minut ne gjendje shume te mire
Informata rreth publikuesit
Rron
Prishtinë
044 338 856
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »