SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bashkebanuese
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '16
ID e produktit :
133667
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojme dy bashkebanuese tek lagjja prane Gjimnazit Sami Frasheri.Banesa ka kushte te mira dhe pagesa eshte mjaft e arsyeshme.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bleona
Prishtinë
049525266
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »