SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pastor Belg
Çmimi fillestar :
€170.00
Ju kurseni :
€90.00 (53% zbritje)
Çmimi :
€80.00 Çmimi rritet në €170.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:18
ID e produktit :
133730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Pastorin belg rac e paster origjininale dhe ka pedigre te paster
Eshte mashkull 1vjet e 5muaj... eshte shum agresiv ndaj kafshve tjeraa dhe me njerz me raste kur sulmohet pronari.
Kontaktoni ne keta numra : 044-921-855 ose 044-355-613
Pershkaka disa problemeve foto nuk po publikohen por te interesuarit let te shkruj ne Viber dhe du ju dergojm fotot per te shikuar
Informata rreth publikuesit
Tajar
New York, New York
New York, New York [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »