SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fusion Juicer
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '17
ID e produktit :
133788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fusion Juicer me garancion ne gjendje te shkelqyeshme.... nuk eshte perdor pothuajse aspak...
Qmimi i arsyeshem dhe fiks..Postuar nëpërmjet celularit.
049966669
Informata rreth publikuesit
Petritt
Prishtinë
049966669
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »