SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Macbook Pro 13 2015 | RETINA DISPLAY | Modeli i fundit
Çmimi :
€1,450.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '16
ID e produktit :
133792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetem 72 cikle te bateris, bateria e mban 6-7 or pune me brightness 60-70% n'Safari 7-8 Tabs t'hapuna, Photoshop, iTunes muzik, Wi-fi kurse mbushet plot per vetem 90 minuta.

Nese e perdorni vetem safari e mban deri 10 or.

Eshte shume pak i perdorur, as nje shenj t'gishtave nuk e ka n'keyboard.

Vjen me paket te veten origjinale poashtu edhe dy qanta, mbrojtese per keyboard silikon dhe black case per mos me u grrith.

Asnje grrith te vetme nuk e ka.

Adapterin origjinal t'vetin pa asnje demtim.

MACBOOK PRO EARLY 2015 RETINA DISPLAY
Intel Core i5 2.7GHz up to 3.1GHz with Turbo Boost
16GB RAM 1867 MHz
128GB PCI SSD 1100 MB/s Read&Write
INTEL IRIS 6100 1536MB

FORCE TOUCH TRACKPAD
Retina Display 2560x1600
MagSafe 2 power port
2x Thunderbolt 2 ports (up to 20 Gbps)
2x USB 3 ports (up to 5 Gbps)
1x HDMI port
1x 3.5 mm headphone jack
1x SDXC card slot
Informata rreth publikuesit
Ardit
Prishtinë
049713433
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »