SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Matrial Ndertimor GIMI shpk
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '13
ID e produktit :
1338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjm shitjen e materialit ndërtimor të kualitetit të lartë.
Gjithqka që ju duhet për një shtëpi mund ti gjeni tek ne me qmime shumë të volitëshme.
Eja na vizitoni dhe do të bindeni në korrektësinë dhe shërbimet që kompania jonë i ofron për ju.

Ju mirëpresim.

Numri i Kontaktit 044-503-398
Informata rreth publikuesit
tungi tungi
Ferizaj
044 503 398
GIMI Rruga e Reqakut Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »