SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nikon D3100
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
ID e produktit :
133818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet aparati profesional Nikon D3100 me dy objektiva 18-55mm dhe 55-200mm ne gjendje te rregullt.
Informata rreth publikuesit
dardan
Prishtinë
+37744474035
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »