SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ps3 Ultraslim 300Gb
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '16
ID e produktit :
133857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet sony3 Ultraslim ne gjendje shume te mire.... Vjen me nje xhestik origjinal te clasit A dhe me me te gjitha pasijet tjera si kablla hdmi,kablla e rrymes dhe mbushesi i xhestikut..... Poashtut e jap edhe nje cd The Walking dead... qmimi fiks
049966669
Informata rreth publikuesit
Petritt
Prishtinë
049966669
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »