SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CYCO
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '16
ID e produktit :
133904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes biçikleten e sapoardhur nga Gjermania. Biçikleta është nga prodhuesi CYCO (Made In Germany) shih fotot më lart. Punon perfekt, është jashtëzakonisht e ruajtur, si dhe shumë funksionale. Qmimi i saj është 350€. Për info më të hollësishme, ju lutem më kontaktoni në numrin e tel : 049 - 617 - 705Ju faleminderit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agron
Vushtrri
049617705
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »