SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Playstation 3 + GTA V(5)
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
ID e produktit :
133938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Playstation 3 me dy joysticks,kabllat adekuat :Mbushës,HDMI cable dhe joystick charge cable,300GB harddisk te integruar plus GTA V(5) ,konzola në gjendje të përsosur si dhe loja.Çmimi i negociueshëm!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Don
Prishtinë
044 900 836
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »