SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pisha - Fidane - Koretin -Fidanishtja sylejmani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '16
ID e produktit :
133985
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim fidane (pem) , Drunj dekorativ (pisha) te madhesive dhe te llojeve te ndryshme. rregullojm oborre (Parqe) si dhe Bejm mbjelljen e barit etj. Jemi prodhues te gjitha llojeve qe nga viti 1970. Qmimet jane shum te volitshme ejani dhe binduni me Kualitetin dhe prodhimet tona. Gjindemi ne Fshatin Koretin komuna e Kamenices. Mund te na kontaktoni ne kta numra : +37744835020+ Viber Me Respekt : Fidanishtja Sylejmani. JU MIRPRESIM !!!
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gent
+37744231794
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »