SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurs për ADOBE ILLUSTRATOR etj.
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '17
ID e produktit :
133987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofertat tona për llojet e kurseve i gjeni në webfaqen www.kursperdizajn.com  ndërsa për regjistrim tel. 044 180 081 Viber/WhatsApp

ÇKA OFROJMË NE?
Kursi për dizajn grafik ofron trajnime normale (120 min në javë), intensive (240 min në javë) dhe superintensive (480 min në javë) për ADOBE ILLUSTRATOR. Trajnimi që ne ju ofrojmë, ju parapërgatitë që të jeni sa më kreativë gjatë përdorimit të Ilustrator-it, që nga krijimi i figurave të ndryshme, përpunimi i tyre, përdorimi i figurave të gatshme dhe nuancave të ngjyrave, e deri te finalizimi i një produkti të caktuar vektorial i cili mëpastaj mund të rritet në pafundësi dhe të mos e humb kualitetin. Gjithashtu trajnimi ynë professional ju ndihmon si të bëheni një profesionist dhe si ta krijoni një logo, një poster, ilustrim, një kopertinë, një katalog, një ambalazh, një fllajer, një kartëvizitë e shumë elemente tjera të dizajnit grafik.

DIZAJNI, SHTYPI DHE VIDEO
Në këtë program do të mësoni gjithçka për dizajnin e ambalazhit, për dizajnin e materialeve të shtypura e promovuese, si logo, posterë, billbordë, pajisje të ndryshme reklamuese, aplikacionin e dizajnit të tekstilit, parapërgatitjen për shtyp, faqosjen, dizajnin e identitetit të korporatave, broshura dhe përgatitjen grafike të librit, të gazetave e të revistave të shtypura e digjitale. Programi ynë ju ofron aftësimin bazik në programet ADOBE PHOTOSHOP, ADOBE INDESIGN, CORELDRAW X7, QUARKXPRESS dhe programe të tjera grafike të popullarizuara. Ju do të aftësoheni me metodat më moderne të redaktimit të videos përmes montazhit, postprodhimit dhe reklamave televizive. Ju do të jeni të aftë të krijoni efekte speciale të animacionit dhe të videos. Ju gjithashtu do të praktikoni edhe punën në programin e zërimit. Të gjitha këto do t'i punoni me programet softuerike ADOBE AFTER EFFECTS dhe ADOBE PREMIERE, COOL EDIT PRO etj.

LOKACIONI DHE ORARI
Jemi me zyrë afër objektit të AAK-së në Prishtinë (jemi një hyrje afër ordinances Medica afër Super Vivës). Kursi zhvillohet zakonisht të marteve, mërkureve, të enjteve dhe të premten në Prishtinë ndërsa të shtunën në Ferizaj (afër NLB Bankes ne rr. e Gjilanit pikërisht në objektin e mobilerisë “Frashëri center” që gjendet në rrugën e Tiranës). Orari bëhet sipas marrëveshjes me ju për llojin e kursit që zgjidhni. Kurset në Prishtinë fillojnë prej orës 15:00 dhe 17:00 me mundësi ndryshimi ndërsa në Ferizaj nga 12:00 dhe 14:00 poashtu me mundësi ndryshimi.
Informata rreth publikuesit
Kurs
Prishtinë
044180081
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »